Anti-aging arctisztító kezelés feszesítő regenerálással (3 az 1-ben program). Az elfoglalt 30+ nők összetett tisztító, mélyrétegi hidratáló és feszesítő programja.
Ha a mindennapi hajtás és megfelelési kényszer előcsalogatta a bőrön a kor haladtának tüneteit is, és megtisztult, kisimult, megújult bőrérzetre, egy kis kényeztetésre vágysz, akkor válaszd ezt a tisztító programot.
A faggyúmirigy szabályzó és gyulladáscsökkentő hatóanyagok mellett többrétegű liposzómák segítségével jut hatóanyag a bőr mélyebb rétegeibe. Az extra erős, 72 órán át tartó hyaluronsavas, innovatív nedvességpótló koktélnak köszönhetően pedig a mélyrétegi vízhiányt csökkentjük. Az oligopeptidek által aktiválódik a kollagéntermelés, a Registril komplexnek köszönhetően pedig a bőr rugalmasabbá válik, halványulnak a ráncok, a bőr egészségesebbé válik.