Sziasztok! Ádi vagyok, 24 éves és 2 éve foglalkozom hajvágással.Mindig is közel állt hozzám a fodrászat világa, mivel szerettem különböző hajstílusokat kipróbálni és követni az aktuális trendeket.Fontos számomra az igényesség,mind a saját megjelenésemben,mind a munkámban.Minden vendégemnél arra törekszem,hogy a legjobb tudásomat nyújtsam, és elégedetten, magabiztosan távozzon a székemből.